top of page

Biyografi

İstanbul'da doğan Aslı AYBARS, Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümünü bitirdi. 

Oyunculuğa, "Tatlı Kaçıklar" dizisinde başladı. Ardından ‘’Sonradan Görmeler’’, "Benimle Evlenir misin?", "Azat", "Baba", "İstanbul Şahidimdir", "Fırtınalı Aşk", "Çöt", "Dolu Dizgin Yıllar", "Gölgedekiler" "Çilek Kokusu" ‘’Fi’’ ‘’Yasak Elma’ ’gibi birçok dizide oynadı.

 

Dizilerin yanı sıra, "Kahpe Bizans" ve "Issız Adam" filmlerinde rol aldı. Şehir Tiyatrosu oyuncusu olan Aslı AYBARS, 2006 yılında "Afife Jale" ödüllerinde en iyi müzikal komedi dalında aday olmuş, 2019 Yılında ‘’Üstün Akmen’’ ödüllerinde yılın en iyi yardımcı kadın oyuncusu ödülünün sahibi olmuştur. 

2011-2013 Yılında "Bahçeşehir Üniversitesi İleri Oyunculuk’’ bölümünde mastırını yapan Aybars, 2022 yılında Üsküdar Üniversitesi Uygulamalı Psikoloji bölümünden mezun olmuştur. Oyunculuğunun yanın sıra eğitmenlikte yapan Aybars, Profesyonel oyunculuk, Nefes Koçluğu, Ses Nefes, Diksiyon, Drama,Yaratıcı Drama, Etkili ve Güzel Konuşma, Topluluk Önünde Konuşma ve Stres Yönetimi, Beden Kullanımı ve YinYoga başlıklı eğitimleri kurum ve kişilere ASLI AYBARS markası altında vermektedir.

 

Sanatçı, sayılan çalışmalarının yanı sıra çeşitli organizasyon ve lansmanlarda “Moderatörlük” ve “Sunuculuk” yapmaktadır. Krt TV’de hafta içi yayınlanan " ‘Aslı Aybars’la Güzel Şeyler’ programının yapımcı ve sunuculuğunu yapmıştır. Oyuncunun AslıAybars adında bir Youtube kanalı bulunmaktadır.

bottom of page